Start Księga gości

Wpisany przez Cytat, dn. piątek 30 wrzesień 2016, 14:36   Przeglądarka
Pozdrowienia i życzenia dobra. www.esii.pl
Wpisany przez Mariola K., dn. niedziela 13 marzec 2011, 14:31   Przeglądarka
Rzeszowska Caritas od 1998 roku realizuje w swoim Ośrodku w Myczkowcach projekt: Weekendowe spotkania rodzin wielodzietnych.I to mi się też bardzo podoba.Światowy Dzień Chorego ustanowił w 1993 roku Jan Paweł II w liturgiczne święto Matki Bożej z Lourdes.

Z woli Biskupa Rzeszowskiego diecezjalna Caritas koordynuje obchody tego dnia w kościele lokalnym.
To też bardzo dobry pomysł.
Wpisany przez Mariola K., dn. niedziela 13 marzec 2011, 14:27   Przeglądarka
Świetny pomysł to też to, że wymyślili 1% podatku. Bardzo się z tego cieszę!!!
Wpisany przez Mariola K., dn. niedziela 13 marzec 2011, 14:24   Przeglądarka
Okna życia to bardzo dobry pomysł! Dzięki temu jest mniej aborcji czy samotnych dzieci:)
Wpisany przez HALINA, dn. czwartek 20 maj 2010, 00:32   Przeglądarka
Gratuluje ks. Bogdanowi Janikowi pomyslu o utworzeniu Ogrodu Biblijnego w Osrodku Caritas w Myczkowcach i jego realizacji.W pazdzierniku ub. roku dowiedzialam sie o projekcie ogrodu i widzialam poczatki prac przy jego zakladaniu. 17 maja nie moglam byc na jego otwarciu. Wlasnie obejrzalam galerie zdjec i jestem zachwycona. Jak tylko bede mogla odwiedze ten zakatek Osrodka i bede do niego wracac, tak jak lubie przebywac w Centrum Kultury Ekumenicznej i ciagle cos nowego w nim odkrywam. Jeszcze raz gratuluje ks. Bogusiowi. Szczesc Boze.
Wpisany przez Ariel Pyter, dn. sobota 13 luty 2010, 22:10   Przeglądarka
Szczęść Boże jestem z PZC w Lubiczu. Jesteśmy małym Zespołem lecz rozwijamy się,od dwóch lat staramy się żeby chociaż jedno dziecko znalazło się w ,,Programie Skrzydła '' i udało. nasza strona www.pzcjudalubicz.pl pozdrawiam
Wpisany przez www.rzeszow.netii.net, dn. niedziela 11 październik 2009, 11:27   Przeglądarka
pozdrawiam i zapraszam na fotograficzną opowieść o Rzeszowie
Wpisany przez www.cristore.rz.com.pl, dn. czwartek 2 kwiecień 2009, 13:29   Przeglądarka
Króluj nam Chryste !
Wpisany przez Dawid, dn. sobota 13 grudzień 2008, 21:12   Przeglądarka
Bardzo ładna strona. Gratuluje Siostrze Joannie profesjonalnego wykonania. Pozdrawiam wszystkich pracowników Caritas Diecezji Rzeszowskiej oraz życzę owocnej pracy przy niesieniu pomocy bliźnim.
Wpisany przez s.Agata, dn. niedziela 2 listopad 2008, 00:48   Przeglądarka
GRATULUJĘ nowej szaty graficznej Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Wiele się działo i nadal się dzieje realizując wciąż nowe wezwania czasu i pomysły niestrudzonego i zawsze bardzo aktywnego Ks.Dyrektora Stanisława Słowika. Pozdrawiam cały Zarząd Caritas Rzeszowskiej i wszystkich pracowników biura - z wdzięcznością serca - s.Agata, nazaretanka

Dodaj nowy wpis

Nazwa